• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»
Акціонерам. Консультації

Про переведення випуску простих іменних акцій
АТ “Прикарпаттяобленерго” у бездокументарну форму існування (про дематеріалізацію).


       <<< Назад

Законом України «Про акціонерні товариства» встановлено, що акції акціонерних товариств існують виключно в бездокументарній формі. Прикінцевими та перехідними положеннями Закону покладено обов’язок на акціонерні товариства, акції яких були випущені в документарній формі, здійснити переведення випуску акцій в бездокументарну форму в термін до 29 жовтня 2010 року.

Загальними зборами акціонерів, які відбулись 01 вересня 2010 року прийнято рішення про переведення випуску простих іменних акцій АТ “Прикарпаттяобленерго” у бездокументарну форму існування. (витяг з протоколу ЗЗА від 01.09.2010р.)

Про прийняте рішення «Про переведення випуску простих іменних акцій АТ “Прикарпаттяобленерго” у бездокументарну форму існування випуску акцій» повідомлено персонально всіх акціонерів Товариства, які були включені до переліку, складеного станом на дату прийняття рішення про дематеріалізацію - 01.09.2010р. (повідомлення про дематеріалізацію)

Бездокументарним цінним папером - є обліковий запис на рахунку в цінних паперах у системі депозитарного обліку цінних паперів.

12 жовтня 2013 року набрав чинності Закон України «Про депозитарну систему України».
Зазначений Закон визначає, що підтвердженням прав на цінні папери та прав за цінними паперами, що існують в бездокументарній формі, а також обмежень прав на цінні папери у певний момент часу є - обліковий запис на рахунку в цінних паперах депонента в депозитарній установі.
Документальним підтвердженням наявності на певний момент часу прав на цінні папери та прав за цінними паперами депонента є - виписка з рахунка в цінних паперах депонента, яка видається депозитарною установою на вимогу депонента або в інших випадках, установлених законодавством та договором про обслуговування рахунка в цінних паперах.
Виписка з рахунка в цінних паперах не є цінним папером, а її передача від однієї особи до іншої не є вчиненням правочину щодо цінних паперів і не тягне за собою переходу прав на цінні папери та прав за цінними паперами.

Як отримати виписку з рахунку у цінних паперах!
Рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.06.2000р. N 98 про затвердження Положення про порядок переведення випуску іменних акцій документарної форми існування у бездокументарну форму існування встановлено, що до укладення акціонером із депозитарною установою договору про обслуговування рахунка в цінних паперах, депозитарна установа зобов’язана надати акціонеру першу виписку з рахунку в цінних паперах. (зразок заяви про отримання виписки з рахунку у цінних паперах)
Повідомляємо, що на виконання рішення Загальних зборів акціонерів від 01.09.2010р. про переведення випуску простих іменних акцій АТ “Прикарпаттяобленерго” у бездокументарну форму існування акціонерам, які були зареєстрованими особами в реєстрі власників іменних цінних паперів на дату припинення ведення реєстру – 26.11.2010р. рахунки в цінних паперах відкрито у депозитарній установі – ТОВ «ІНТЕР-СЕРВІС-РЕЄСТР» (м. Дніпро, Бабушкінський район, вул. Воскресенська , буд. 8-10, або: а/с 628, м. Дніпро, 49000, тел. (056) 372-90-56) на підставі укладеного договору між АТ «Прикарпаттяобленерго» та ТОВ «ІНТЕР-СЕРВІС-РЕЄСТР»).

Примітка!
АТ “Прикарпаттяобленерго” (Загальними зборами акціонерів, які відбулись 12.04.2017р. прийнято рішення про зміну типу Товариства з публічного акціонерного товариства “Прикарпаттяобленерго” на приватне акціонерне товариство “Прикарпаттяобленерго”).


       <<< Назад
Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

22.02.18 Україна в 2017 році закупила ядерне паливо на $533 млн - Держстат

21.02.18 Україна - друга в Європі за запасами газу

15.02.18 Скільки коштує пальне в Україні і Європі