• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України
Про Компанію

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» – компанія, що здійснює передачу та постачання електроенергії електромережами споживачам на території Івано-Франківської області.

Компанія отримує електроенергію від об'єднаної енергосистеми України. За рік через електромережі підприємства передається близько двох мільярдів кіловат-годин електроенергії. Максимальне літнє навантаження області зафіксовано в серпні – 347 мегават, максимальне зимове навантаження в січні становило – 537 МВт.

Підприємство постачає електроенергію 552,5 тисячам споживачів, 532,1 з яких - населення краю, решта – юридичні споживачі. Мережеве господарство компанії складають 23311,817 км повітряних та кабельних ліній та 6395 трансформаторних підстанцій.

У структурі ПАТ – 17 філій – районів електромереж, а також центральні виробничі служби. Загальна чисельність працівників налічує понад 3 тисяч чоловік, серед яких 2080 осіб з вищою та неповною вищою освітою та середньо-спеціальною освітою. 762 працівників віком до 30 років.

П’ятеро працівників ПАТ носять звання «Заслужений енергетик», двоє є кавалерами ордена «За заслуги» ІІІ ступеня.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» є одним з найбільших платників податків до бюджетів всіх рівнів у області.

Компанія обрала клієнтоорієнтованість стратегічним напрямком своєї діяльності. Підприємство ставить на перше місце підвищення рівня задоволеності клієнтів.

У цьому ключі на підприємстві реалізовано ряд заходів, спрямованих на переформатування роботи та покращення якості послуг. Зокрема, створено цілодобовий кол-центр, зателефонувавши в який за багатоканальним безкоштовним номером, клієнти можуть отримувати інформацію щодо умов і режимів споживання електроенергії, тарифів, стану розрахунків, планових та аварійних вимкнень.

Крім цього підприємство оптимізує процес абонентського обслуговування споживачів – компанія проводить активну роботу зі створення Центрів обслуговування клієнтів, що працюють за принципом «єдиного вікна». Тут споживачі можуть отримати необхідну консультацію, провести звірку розрахунків, отримати довідки, зареєструвати пільги чи замовити будь-яку послугу.

Крім цього на базі Івано-Франківського ЦОК працює Інформаційно-консультаційний центр енергокомпанії та Комісія з розгляду та розв’язання спірних ситуацій між обленерго та споживачами.

Також для зручності споживачів компанія запроваджує сучасні технології та пропонує нові зручні способи оплати за світло, здачі звітності або внесення показників.

Підприємство є невід’ємною частиною громади краю. З 2011 року у енергокомпанії розроблено та впроваджено Політику корпоративної соціальної відповідальності. У грудні 2014-го затверджено Стратегію Корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Прикарпаттяобленерго» на наступні три роки. В цьому ключі компанія підтримує низку соціальних ініціатив, веде роботу з популяризації дитячого та дорослого футзалу на теренах області, виступає засновником НФК «Ураган». Також товариство успішно реалізує природоохоронний проект «Лелека», підтримує проведення фестивалю ковальського мистецтва «Свято ковалів», проводить активну кампанію з популяризації дитячої електробезпеки в школах та літніх таборах. З 2014 року підприємство долучилося до середовища «Тепле місто», що об’єднує людей та бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку Івано-Франківська.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» - сучасна та прогресивна компанія, що показує позитивні результати, дбає про своїх споживачів та працівників, постійно удосконалює свою роботу.


 Буклет про ПАТ «Прикарпаття- обленерго» 2011 (27,4 Мб).

 Путівник по ПАТ «Компас» (3,1 Мб).

 Презентаційний фільм про комапанію (16,5 Мб).

  CD презентація. ( 32 Мб).


Персональний кабінет
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
ЦНАП
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
Реклама на рахунках та опорах
Реклама на рахунках та опорах
                           Новини в Україні

26.05.17 В Україну прибуло перше судно із антрацитом з ПАР

24.05.17 Видобуток газу в Україні в квітні виріс на 1,4%

23.05.17 Борг Києва за електроенергію перевищив 1 млрд гривень