• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[14:47 12.04.17]    Відбулися Загальні збори акціонерів ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фоторепортаж з місця події

12 квітня 2017 року відбулись Загальні збори акціонерів ПАТ «Прикарпаттяобленерго». Зареєструвалось 19 акціонерів, 11 з яких в сукупності володіють 96,7535368 % акцій. Згідно з ст.41 Закону України «Про акціонерні товариства», Загальні збори акціонерів було визнано правомочними.

На Загальних зборах акціонерів було розглянуто 23 питання порядку денного.
Затверджені звіти Правління, Наглядової ради та Ревізійної комісії за 2016 рік, роботу органів Товариства протягом звітного року визнано задовільною. Було обрано Голову і членів Правління та голову і членів наглядової ради компанії. Зокрема Головою Правління переобрано Олександра Бубена. Прийняті рішення про зміну типу та найменування товариства з публічного акціонерного товариства «Прикарпаттяобленерго» на приватне акціонерне товариство «Прикарпаттяобленерго» та про внесення відповідних змін до Статуту Товариства та Положень, що регламентують внутрішню діяльність компанії. Також на зборах було прийнято рішення, що прибуток Товариства, отриманий у 2016 році у розмірі 81 521 тис. грн. (Вісімдесят один мільйон п'ятсот двадцять одна тисяча гривень), у повному обсязі залишити нерозподіленим.
Відповідно, дивіденди за результатами господарської діяльності Товариства за 2016 рік не нараховувати та не сплачувати.
Наразі компанія продовжує виплачувати дивіденди акціонерам Товариства за 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 роки.
Додаткову інформацію акціонери можуть отримати на сайті компанії www.oe.if.ua або за телефоном – 59-43-07.

Витяг із звіту Голови Правління про господарську діяльність ПАТ «Прикарпаттяобленерго» за 2016 рік.
Фінансові питання
За минулий рік чистий прибуток компанії склав 81,5 млн. гривень, що на 26,5 млн. грн. менше за результат 2015-го року.
Компанія стабільно виконувала свої зобов’язання, сплачувала податки та забезпечувала вчасні розрахунки з постачальником електроенергії. За цей період сплачено податків і зборів близько 193,9 мільйони гривень, в тому числі до місцевого бюджету – 53,9 млн. гривень.
Щодо інвестиційного напрямку роботи компанії – схвалена у грудні 2015 року «Інвестиційна програма ПАТ «Прикарпаттяобленерго» зросла у другому півріччі 2016 року - з 90 млн. грн. до 136 млн. грн. Взяті на себе інвестиційні зобов’язання компанія виконала у повному обсязі. Ці кошти були спрямовані на розбудову електромереж, заміну застарілого обладнання та покращення якості послуг.
Постачання електроенергії споживачам
У 2016 році компанія закупила у ДП «Енергоринок» електроенергії на 1541.8 млн. грн. За 12 місяців 2016 року розрахунки за електроенергію проведено на 100.7 %.
Загалом, споживання електричної енергії у звітному році становило 1 741 млн. кВт/год, що на 6,4 % більше, ніж у 2015 році.
Щодо технологічних втрат електроенергії, то за 12 місяців 2016 року вони склали 12,25% від загального відпуску електроенергії в мережу.
Робота з клієнтами. Покращення якості послуг.
Робота з клієнтами залишилася пріоритетом – в 2016 році відкрито шість нових Центрів обслуговування клієнтів: в Богородчанах, Надвірній, Рогатині, в м. Коломиї, Яремчі та Верховині. Всього у області сьогодні діє 17 Центрів обслуговування клієнтів.
Розширили спектр послуг, які надає Кол-центр, зокрема впровадили сервіс Call-back, який дає можливість віддзвонити споживачу, щоб він не очікував у черзі на з’єднання із оператором, а також впровадили сервіс подання показника споживачем через автоматичну систему самообслуговування.
Загалом за 2016-ий кількість дзвінків, які надійшли в Кол-центр склали – 965 тис. дзвінків, що на 35% більше ніж в 2015 році.
Продовжили вдосконалюватися у сфері обслуговування та клієнторієнтованості, зокрема, розвиваючи сервіс «Персональний кабінет» на сайті компанії. Загалом за минулий рік у системі зареєструвалося більше 33 тисяч користувачів.
Серед новинок «Персонального кабінету» - послуга «Страхування», розроблена спільно з партнером компанії «АХА страхування». Завдяки якій клієнти компанії можуть застрахувати власне енергообладнання та забезпечувати вчасні розрахунки за електропостачання у випадку тимчасової втрати джерел доходу.
У минулому році рівень задоволеності якістю послуг споживачів, що зверталися у компанію для замовлення послуг та консультацій, зріс на 2 % і склав 91%.
Технічні питання
За минулий рік виконано реконструкцію ліній електропередач напругою 0,4-10 кВ із використанням самонесучих ізольованих проводів (23,4 км) в с. Делятин Надвірнянського району, технічне переоснащення електричних мереж 0,4-6 кВ (15,42 км) в с. Пасічна (ТП 485, 43, 483) Надвірнянського району.
Здійснено будівництво нових розвантажувальних ТП-10/0,4 кВ в м. Івано-Франківську та с. Криворівня Верховинського району для покращення якості напруги в мережах споживачів. Завершується будівництво ЛЕП 110 кВ «Яворів – Ільці».
На черзі, запланована реалізація наступного масштабного проекту будівництва підстанції 110 кВ в с. Поляниця та ділянки ЛЕП 110 кВ від лінії «Ямна - Ворохта». Цього року розпочали проектні роботи.
Загалом за 2016-ий рік було реконструйовано близько 38 км повітряних ліній, збудовано 13 ТП. Крім того для реалізації послуг приєднання збудовано та реконструйовано 94 кілометри ліній електропередач.
Персонал
У 2016 році, основною проблемою, як і в 2015 році, було звільнення працівників, викликане багатьма факторами – це і виїзд за кордон у зв’язку із нестабільною фінансово-економічною ситуацією в країні, і стан з антитерористичною ситуацією на сході України, і звільнення за результатами службових розслідувань, які виявили зловживання і неналежне виконання службових обов’язків. Проте, незважаючи на ці негативні фактори, компанії вдалось стримати плинність персоналу, зменшити її на 3%, та вивести на рівень 9% у 2016 році.
Відповідно до нової Галузевої угоди, торік у компанії розроблено і підписано новий Колективний договір у якому збережено всі соціальні гарантії працівникам.
Покращення інфраструктури
Одним із обов’язків відповідального роботодавця є забезпечення та покращення умов праці для працівників компанії.
В рамках корпоративної програми енергозбереження проведено заміну систем опалення, замінено вікна на сучасні енергозберігаючі, утеплено дахи та замінено покрівлю у ряді філій, переведено будівлю Центрального офісу компанії на автономне опалення із застосуванням новітніх енергоефективних технологій. .
Охорона праці
Торік компанія успішно пройшла ре-сертифікаційний аудит на підтвердження системи менеджменту охорони праці до вимог стандарту OHSAS 18001:2007.
Минулого року проведено більше 1000 перевірок робочих місць працівників.
Для підвищення рівня свідомості працівників продовжено практику проведення зустрічей з дружинами та членами родин енергетиків.
Також проводиться просвітницька робота з популяризації дитячої електробезпеки у школах, за минулий рік волонтерами компанії було проведено 650 уроків, та відвідано 10 літніх таборів із акцією «Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай».
Загалом, освітніми акціями вдалося охопити близько 17 тис. дітей.
Інноваційні технології.
У 2016 році у компанії продовжили удосконалювати та автоматизувати системи управління, провели ряд заходів спрямованих на підвищення рівня ІТ-безпеки.
Для впорядкування взаємодії із телекомунікаційними провайдерами силами програмістів компанії автоматизовано процес «Управління спільним підвішуванням телекомунікаційних ліній».
Корпоративна-соціальна відповідальність
У 2016 році особливу увагу приділяли енергозбереженню, продовжили реалізовувати концепцію «Зеленого офісу» - проводили збір макулатури – за минулий рік було зібрано більше 7 тон. паперу та 90 кг батарейок, які передано на переробку. Також проводиться поступова заміна ламп на екологічні та економні світлодіодні.
Також і надалі реалізовується програма зі збереження біорізноманіття «Лелека» щодо встановлення платформ для лелечих гнізд, торік було встановлено 14 платформ. Загалом за 6 років дії програми «Лелека» встановлено 307 таких платформ по всій області.
Акціонери
На корпоративному сайті компанії діє сторінка «Акціонерам», на якій можна знайти усю необхідну інформацію в тому числі, і про дивіденди.
Стратегія розвитку компанії
Головними стратегічними цілями Компанії у Стратегії розвитку на 2014-2016 роки визначено досягнення лідируючих позицій в сфері клієнторієнтованості, надійності і якості електропостачання, зниження технічних втрат електроенергії, підтримки та розвитку лояльного персоналу.Останні новини

Синоптики попереджають: на Прикарпатті погіршуються погодні умови

До уваги мешканців коломийщини: міський та районний ЦОКи змінили адресу!

Тлумацьким енергетикам презентували проект «Наставництво для дітей»

Ще більше опрацьованих дзвінків - кол-центр компанії отримав нові можливості

Про причини перепадів напруги та способи їх запобігання


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

16.03.18 У МВФ нагадали Україні про встановлення ринкових цін на газ

14.03.18 У "Нафтогазі" заявили, як будуть працювати у випадку похолодання

13.03.18 «Енергоатом» завершив 2017 рік з мільярдними збитками