в черзі 0
Меню
 • Договори

  Які існують види приєднання?

  Розміщено: 27.04.2018 Оновлено: 27.04.2018

  Які існують види приєднання?

  • Стандартне приєднання – це приєднання електроустановки (крім електроустановок, призначених для виробництва електричної енергії) замовника до діючих мереж електропередавальної організації на відстань, що не перевищує300 метрівпо прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання, яке диференціюється за ступенями потужності об'єкта замовника: перший ступінь - до 16 кВт включно -  з 2013 р.; другий ступінь - від 16 кВт до 50 кВт включно з 2015 р.; третій ступінь - від 50 кВт до 160 кВт включно з 2017 р.
  • Нестандартне приєднання – це приєднання до діючих мереж електроустановки,  за умов приєднання якої ступені напруги в точці приєднання і точки забезпечення потужності не збігаються та/або за умови перевищення числових значень для стандартного приєднання відповідно до закону, та електроустановки, призначеної для виробництва електричної енергії.

  Як підключитись до мереж АТ «Прикарпаттяобленерго» при стандартному та нестандартному приєднанні?

  Розміщено: 27.04.2018 Оновлено: 08.05.2018

  Як підключитись до мереж АТ «Прикарпаттяобленерго» при стандартному та нестандартному приєднанні?

  Для підключення електроустановки замовника до електромереж АТ «Прикарпаттяобленерго» необхідно звернутися за місцем знаходження об’єкта у відповідний РЕМ  та надати такий перелік необхідних документів:

  1. Заява затвердженої форми (взірець  на сайті www.oe.if.ua  або у філії)

  2. Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки, та викопіювання з генерального плану 1:2000 або 1:500 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки  та прогнозованої точки приєднання

  3. Копія документів, які підтверджують право власності чи користування об’єктом або, за відсутності об’єкта, права власності чи користування земельною ділянкою.

  4. Копія довіреності оформленої належним чином на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби)

  5. Копія свідоцтва платника ПДВ або свідоцтва про сплату єдиного (фіксованого) податку (для юридичних осіб та фізичних осіб суб’єктів підприємницької діяльності)

  6. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців (для юридичних осіб та фізичних осіб суб’єктів підприємницької діяльності)

  7. Статут, наказ на призначення директора (для юридичних осіб та фізичних осіб суб’єктів підприємницької діяльності).

  Пам’ятка про порядок приєднання (завантажити).

 • Стандарти якості надання послуг з електропостачання

  Які стандарти якості надання послуг для компаній?

  Розміщено: 25.05.2018 Оновлено: 18.07.2018

  Які стандарти якості надання послуг для компаній?

  З 12 січня 2017 року набрав чинності Порядок забезпечення стандартів якості надання послуг з електропостачання, затверджений постановою НКРЕКП від 18.10.2016 №1841 (далі – Порядок), який офіційно опублікована в газеті «Урядовий кур’єр» за № 5. Даний Порядок запроваджує загальні та гарантовані стандарти якості надання послуг, встановлює процедуру надання та розміри компенсацій споживачам за недотримання гарантованих стандартів.

Запис в ЦОК