в черзі 0
Меню

Керівництво

Керівництво АТ «Прикарпаттяобленерго»

Big haruk2014

Харук

Ірина Марксівна
Директор з персоналу

Дата народження: 08.10.1960

Місце народження: м. Шепетівка, Хмельницька область

Освіта

  • інженерна педагогічна (Аграрний університет, м. Київ)
  • економічна (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника)
  • управлінська «Management Development - PMD HR&OD» (Міжнародний Інститут Менеджменту (МІМ) -Київ)

Вважає, що успіх неможливий без постійного самовдосконалення. Їй близька ідея про те, що, коли знаходиш своє призначення і йдеш своїм Шляхом, то все, чому ти навчався, все, з ким зустрічався, все, що колись читав і чув – складається в єдину картину, немов шматочки мозаїки.

Рахує, що керівник повинен вміти просто і ясно донести навіть дуже складну стратегію до будь-якого співробітника. Ну, і, звичайно, не обійтися без уміння прислухатися до чужої думки. Цінує в людях прагнення до постійного професійного розвитку, небайдужість до своєї роботи і дбайливе ставлення до довіри з її боку і з боку колег. В успіху відчуває вдячність за перемогу, у поразці вдячна за досвід. Дотримується думки, що життя – як їзда на велосипеді: якщо тобі важко, значить ти йдеш на підйом!

Професійне кредо: регулярно поповнювати і удосконалювати свої знання, відповідати часу, в якому живеш, місцю, яке займаєш.

Життєве кредо: люди, позитивно мислячі, живуть довше і виглядають краще!

Рахує себе успішною і щасливою людиною. Найважливішими в житті вважає родинні стосунки і дружбу. Дотримується вислову – люби всіх, дружи з кількома, будь з одним.

Кандидат в майстри спорту зі спортивної кульової стрільби. Захоплюється читанням найрізноманітніших книг. Має збірку власної поезії. Усе, за що не береться, робить з азартом. Любить життя у всіх його проявах.

Наглядова рада

Голова Наглядової ради - Cагура Олександр Вікторович

  • Троїцька Тамара Миколаївна
  • Овчиннікова Марина Вікторівна
  • Осіпова Ольга Юріївна
Контакти