17.10.2022
Перед тим як прийняти рішення про збільшення потужності, варто прислухатися до порад фахівців «Прикарпаттяобленерго», щоб ваше бажання не вилилось вам у копієчку.
«Перш, що варто зробити мешканцеві багатоквартнирного будинку, який вирішив збільшити договірну потужність – звернутися до балансоутримувача і поцікавитися в нього про реальну потужність, яка заведена до його квартири. У балансоутримувача є проектна документація на будинок, в якому ви проживаєте, де вказана потужність, яка закладалася при будівництві чи реконструкції електричних мереж.
Якщо балансоутримувач відправляє вас до проектних організацій, щоб ті для вас розробили відповідний проект, силаючись на те, що в нього немає проектної документації – не робіть цього, це ваші додаткові і зайві витрати, оскільки кожен балансоутримувач у переліку документів на будинок обов’язково має мати і проектну документацію!
Маючи інформацію про реальну договірну потужність вашої оселі – знайдіть фахового електрика і порадьтеся з ним про доцільність збільшення потужності, адже ця процедура також є платною, тож, можливо, простіше і економніше навчитися електроприймачі використовувати почергово і не цілодобово.
Якщо ж без процедури збільшення договірної потужності вам все ж таки не обійтись – готуйте необхідні документи і вирушайте до Центру обслуговування клієнтів.
Більше інформації про договірну потужність та порядок дій клієнта, який має потребу у збільшенні потужності є на сайті «Прикарпаттяобленерго» www.oe.if.ua на головній сторінці у рубриці Укласти договір – Питання-відповіді – Що таке договірна потужність
Підсумовуючи: алгоритм дій мешканця багатоквартирного будинку, який хоче збільшити договірну потужність – БАЛАНСОУТРИМУВАЧ – ЦОК, а не навпаки. Тільки так ви вирішити своє питання швидше і без зайвих витрат