Нещодавно ми розповідали про переваги зонного обліку для споживачів. Основний «плюс» полягає в можливості сплачувати половину вартості за кіловат-годину при користуванні нічним тарифом. Якщо ж споживач вирішив перейти на багатозонний облік, він може подати заяву на програмування свого приладу обліку за допомогою Особистого кабінету.
АТ «Прикарпаттяобленерго» звертається з нагадуванням до непобутових споживачів! Відповідно до Кодексу комерційного обліку, подавати покази приладу обліку необхідно у чітко визначений термін, протягом трьох календарних днів після завершення розрахункового періоду. Наприклад, зараз – це 1-3 квітня.
Часто на своїх офіційних каналах АТ «Прикарпаттяобленерго» ділиться порадами з енергоефективності та ощадливого споживання електроенергії. Дотримуючись рекомендацій, які також можна знайти на головній сторінці сайту компанії в розділі Клієнтам – Корисна інформація – Енергозбереження, можна значно зменшити споживання кіловат. А якщо ще встановити багатозонний облік, суми в платіжках можуть зменшитися вдвічі.
Важлива інформація: графіки погодинних вимкнень на Прикарпатті наразі НЕ застосовуються. Проте з 1 квітня та до 1 жовтня, згідно зі змінами до Інструкції про складання і застосування графіків погодинного відключення електроенергії, у разі їхнього застосування будуть діяти оновлені ГПВ.
Якщо споживач хоче перенести прилад обліку на фасад будівлі, йому необхідно звернутися з відповідною заявою в АТ «Прикарпаттяобленерго». Зробити це можна як фізично в Центрі обслуговування клієнтів, так і дистанційним способом через Особистий кабінет споживача.
Учора в «Прикарпаттяобленерго» відбулася зустріч з топ-менеджерами компанії та представниками Європейського Союзу, які відповідають за розвиток економіки та торгівлі України з країнами Європи.
Для того, щоб уникнути обривів проводів, пожеж та аварійних вимкнень, які може спричинити контакт гілок дерев з лініями електропередачі, АТ «Прикарпаттяобленерго» щорічно проводить чистки траси. Зазвичай сезон чистки триває з середини осені до середини весни, у період, коли обрізка гілок не шкодить деревам. Компанія проводить роботи в охоронних зонах ліній електропередач, а ось на своїх ділянках мешканцям потрібно трохи погосподарювати самостійно.
Не пізніше як за 5 днів споживачу через Viber-бот приходить сповіщення про планові вимкнення. Такі знеструмлення пов’язані з плановими роботами, які проводять працівники АТ «Прикарпаттяобленерго» для уникнення можливих аварій чи для покращення надійності електропостачання.
Щорічно 21 березня по всій планеті відзначається міжнародне свято – День лісів. Цього дня прийнято згадувати про те, яку користь приносять товари й послуги, отримані з лісу, та як зробити так, аби зберегти природний ресурс. Ліс для АТ «Прикарпаттяобленерго» – це також домівка для електричних мереж, яких у цій місцевості проходить майже 7 тисяч км.
Ще одна доступна до замовлення послуга в Особистому кабінеті споживача АТ «Прикарпаттяобленерго» – повідомити про зупинку звичайного або SMART-лічильника в режимі онлайн.