в черзі 0
Меню

01.11.2018

Івано-Франківський РЕМ – нова назва, нове керівництво

З 1 листопада франківська філія АТ «Прикарпаттяобленерго» називатиметься по-новому – філія «Центральна». До її складу увійде Івано-франківський та Лисецький РЕМи. Центральний офіс знаходитиметься в обласному центрі, а в Лисці – служба експлуатації електричних мереж. Керівником новоствореної філії став Ігор Пархуць, який до цього очолював філію у Коломиї. Аналогічні зміни торкнуться всіх філій компанії. Із 17-ти функціонуючих філій сформовано 7, які об’єдналися географічно та за технічними критеріями, зокрема, зучністю в осблуговуванні мереж.

Відтак, з 1 листопада у складі АТ «Прикарпаттяобленерго» працюватимуть філії «Карпатська», яка об'єднала Верховинську та Косівську філію, «Коломийська» (Коломийський міський РЕМ та Коломийська районна філії), «Східна» (Снятинська, Тлумацька та Городенківська філії), «Центральна» (Івано-Франківська та Лисецька філії), «Південна» (Надвірнянська, Яремчанська та Богородчанська філії), «Західна» (Долинська, Калуська та Рожнятівська філії), «Північна» (Галицька та Рогатинська філії). До речі, філії «Західна» і «Північна» вже працюють по-новому з липня місяця.

Зміна організаційної структури філій або іншими словами, їх об’єднання - це вимога часу, яка продиктована змінами на ринку енергопостачання. Адже вже з 1 липня 2019 року згідно закону України «Про ринок електричної енергії» буде впроваджено нову модель ринку електроенергії, згідно якої всі обленерго буде поділено на окремі організаційні структури, одна з яких буде займатися передачею електроенергії та підключенням нових споживачів, інша – продажем електроенергії споживачам.

На думку самих енергетиків, об’єднання філій позитивно вплине на ефективність управління, підвищить ефективність використання обладнання, спецтехніки, робочого часу працівників, що у свою чергу покращить якість послуг, сприятиме оперативному вирішенню окремих задач.

Окрім зміни назв, організаційної структури та керівного складу філії АТ «Прикарпаттяобленерго» і надалі  щодня працюватимуть у звичному режимі і виконуватимуть свою основну виробничу функцію – безперебійно постачатимуть населенню районів області електроенергією.

 

Довідка:

Філія АТ «Прикарпаттяобленерго» «Центральна»,  об’єднала  Івано-Франківський РЕМ і Лисецький РЕМ. Центральний офіс філії «Центральної» знаходиться в приміщенні колишнього Івано-Франківського РЕМ, м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 7.

Керівники філії:

- директор – Пархуць Ігор Дмитрович;

- головний інженер – Сворак Ігор Ярославович;

- заступник головного інженера – Старик Остап Ярославович;

- начальник відділення обліку електроенергії – Герула Сергій Анатолійович;

- заступник начальника відділення обліку електроенергії – Карманський Олег Васильович.

Телефон приймальної – (0342) 59-40-39

Контакти філій