в черзі 0
Меню

08.04.2020

АТ «Прикарпаттяобленерго» продовжує виділяти кошти на боротьбу з СOVID-19!

З метою послідовної організації заходів боротьби з коронавірусом прикарпатські енергетики заручились координаційною підтримкою партнерів – Платформи «Тепле місто» та Івано-Франківської архиєпархії української греко-католицької церкви, які моніторять потребу лікарень міста та області.

 

На цьому тижні завдяки співпраці з «Теплим містом», обленерго профінансувало закупку 260 захисних комбінезонів для лікарів швидкої медичної допомоги Івано-Франківська. До кінця тижня комбінезони будуть доставлені у станції міста та передані лікарям, які виїжджають на виклики.

Завдяки співпраці з УГКЦ компанія на днях профінансувала закупку 160 респіраторів, 65 захисних костюмів та 400 захисних комбінезонів, які частково покриють потребу районних лікарень, у яких ситуація з дефіцитом засобів індивідуального захисту є чи не найгострішою.

Також на цьому тижні обленерго вдалось виділити кошти на закупівлю 10 000 пар оглядових рукавичок для лікарів Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

АТ «Прикарпаттяобленерго» визначило для себе основні пріоритети корпоративної соціальної відповідальності – захист життя та здоров`я своїх працівників та згуртованість в протидії коронавірусу. Тому, в компанії кажуть, що фінансова підтримка боротьби з СOVID-19 буде активно тривати і надалі. Прикарпатські енергетики закликають бізнес також долучатись до боротьби з пандемією та підтримувати медичні заклади області!

 

Контакти