в черзі 0
Меню

12.06.2020

Сильна гроза з градом стала причиною вимкнень на Прикарпатті

​​​​​​​Негода, що не вщухала протягом ночі з 11 на 12 червня, стала причиною нічних  аварійних вимкнень у одинадцяти районах області.

 

Протягом ночі повністю без електропостачання в різний час були 69 населених пунктів області, 28 - вимикались частково. Станом на 12:00 повністю без електропостачання залишаються 3 населені пункти Долинського району – села Корпивник, Новий Мізунь та Старий Мізунь.

 

«Наразі електропостачання в області практично повністю відновлено,-  кажуть у АТ «Прикарпаттяобленерго».- залишились поодинокі вимкнення на лініях 0,4 кВ, які ліквідують за лічені години. Трохи складніша ситуація у Долинському районі. Вночі річка Мізунь вийшла із берегів, підмивши опору лінії електропередачі. Падіння опори спричинило знеструмлення трьох сіл, але погодні умови дозволяють бригадам провести ремонтні роботи, тому до кінця дня у селах відновиться електропостачання.

Нагадуємо, синоптики попереджають про збереження складних погодних умов на території області -  весь наступний тиждень Прикарпаття чекають грози.
АТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до споживачів з проханням бути максимально уважними та обережними під час перебування поруч з електролініями та енергообладнанням, з розумінням ставитись до аварійних вимкнень під час негоди. Слідкувати за станом аварійних вимкнень можна на сайті компанії www.oe.if.ua, вибравши на карті вимкнень стартової сторінки сайту свій регіон, а у випадку виявлення обірваного проводу -  негайно повідомляти у кол-центр компанії за номерами 0 800 50 40 20 або (0342) 59 40 20.

вимкнення
Контакти