Logo mob
Особистий кабінет

28.09.2020

Шановні споживачі АТ «Прикарпаттяобленерго!

Шановні споживачі АТ «Прикарпаттяобленерго! З 28.09.2020 Центри обслуговування клієнтів Калуша, Коломиї, та Івано-Франківська відновлюють особистий прийом громадян. Але, у зв’язку із карантинними обмеженнями та для зручності і безпеки своїх клієнтів та персоналу, деякі заяви в компанію можна подати за допомогою додатку Viber за номером (067) 850 40 20.

Звертаємо Вашу увагу , що можливість приймати дзвінки на цей номер телефону не передбачена, тому сервіс прийматиме лише заяви.

Заяву протягом дня опрацьовуватимуть спеціалісти компанії і, в залежності від поданої заяви, нададуть зворотну відповідь на номер телефону, з якого надійде заява.

 

Які заяви можна подати через Viber?

Дистанційно, через сервіс Viber можна подати:

  1. Заяву на повторне підключення юридичних осіб, які були відключені за заборгованість за розподіл або перетікання реактивної енергії (при умові повного погашення боргу).
  2. Заяву на видачу паперового примірника Договору на розподіл,  для діючих споживачів.
  3. Заяву на видачу паспорту точки розподілу,  для діючих споживачів.
  4. Заява про розірвання Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії.
  5. Заява на проведення позачергової технічної перевірки приладу обліку, а саме: електротермічного ушкодження лічильника; механічного пошкодження корпусу лічильника/корпусу КДЕ; експертизи приладу обліку; перенесення лічильна на фасад будинку/виконання робіт з перенесенн; несправності / пошкодження приладу обліку.
  6. Заява на параметризацію приладу обліку , програмування.
  7. Заяву на підключення електроустановок споживача до електричних мереж, для побутових замовників (надається після виконання робіт із стандартного приєднання та отримання договору споживача про надання послуг з розподілу

Завантажити форми та зразки заяв можна також на сайті АТ «Прикарпаттяобленерго» за шляхом доступу «Меню» - розділ «Споживачам», «Зразки заяв для замовлення розподільчих послуг» (7 вкладка розділу «Споживачам») або за посиланням: https://cutt.ly/BfyiwbW.

Завантажити зразок у форматі «.docx» можна натиснувши на назву заяви.

Зверніть увагу, що заяви слід заповнювати від руки, розбірливим почерком або власноруч написати заяву за зразком.

Куди саме надсилати заповнені заяви?

Чіткі фото або скан-копії документів треба надіслати у сервісі Viber на номер телефону: (067) 850 40 20.

Енергетики радять надавати перевагу дистанційним способам вирішення питань з розподілу електричної енергії, особливо під час карантинних обмежень. АТ «Прикарпаттяобленерго» дбає про доступність, безпечність, зручність та оперативність онлайн сервісів для своїх клієнтів, тому ви сміливо можете користуватися послугами компанії, не залишаючи дім.