Меню

19.10.2021

«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків

АТ «Прикарпаттяобленерго» презентувало освітній проект «Зелена ТУСА» - Твоя Усвідомлена Сортувальна Альтернатива. Це освітній проєкт, що є продовженням ініціативи роздільного збору відходів у центральному офісі компанії, який стартував у травні місяці. Він спрямований на залучення до екомислення дітей. Енергетики розробили пілот на базі однієї з шкіл - N 26, яким буде охоплено усі 12 класів початкової школи.

 

 

Програма «Зелена ТУСА» передбачає співпрацю із спеціалістами «SortSmart», які відразу після закінчення канікул проведуть інтерактивні тематичні заняття для учнів школи з презентацією правил роздільного збору відходів. На допомогу екоекспертам будуть долучені волонтери з числа працівників обленерго.

Наразі відбулася зустріч з персоналом навчального закладу з презентацією проекту та ознайомленням з правилами сортування відходів, розумінням важливості формування у дітей екологічно свідомої поведінки.

«Наша мета - через просвітницьку екологічну роботу з дітьми та практичну допомогу школам із вивезення вторинної сировини наблизити місто Івано-Франківськ до європейських стандартів поводження з побутовими відходами, - розповідає координатор проекту Юлія Гапей. - Забираючи відсортоване сміття у школах Івано-Франківська, ми хочемо зменшувати навантаження на місцевий полігон по захороненню відходів та зберігати природні ресурси. Через партнерства та волонтерську роботу - вдосконалювати процес сортування відходів на нашому підприємстві, підвищувати рівень екосвідомості працівників компанії та містян загалом».

При успішній реалізації цей досвід буде поширений на сусідні школи (середні та старші класи). У перспективі – залучення партнерів для масштабування на всі освітні заклади міста.

 

Інформаційна довідка:

SortSmart (Сорт Смарт) – ініціатива в Івано-Франківську, основна мета якої – зменшити негативний вплив на довкілля, дотримуючись принципів сталого розвитку. Активісти збирають відсортоване сміття у компаній та населення.

Цінність CортCмарт - давати можливість бізнесу будь-якого рівня бути соціально-відповідальним у сфері поводження з ТПВ та свідомого споживання.

Сортувальна станція CортCмарт працює у дворі позаду жіночої консультації на вул. Січових Стрільців-Коновальця (вівторок та п’ятниця 12:00-18:00).

Послуга – вивезення вторсировини з офісів (для подальшої переробки) з частотою в залежності від потреб клієнта. Клієнт сплачує за послугу згідно абонплати/пакету послуг. Додаткова інформація та консультація щодо цих та інших питань на сайті: sortsmart.com.ua/

«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків
«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків
«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків
«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків
«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків
«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків
Контакти