Logo mob
Особистий кабінет

19.10.2021

«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків

АТ «Прикарпаттяобленерго» презентувало освітній проект «Зелена ТУСА» - Твоя Усвідомлена Сортувальна Альтернатива. Це освітній проєкт, що є продовженням ініціативи роздільного збору відходів у центральному офісі компанії, який стартував у травні місяці. Він спрямований на залучення до екомислення дітей. Енергетики розробили пілот на базі однієї з шкіл - N 26, яким буде охоплено усі 12 класів початкової школи.

 

 

Програма «Зелена ТУСА» передбачає співпрацю із спеціалістами «SortSmart», які відразу після закінчення канікул проведуть інтерактивні тематичні заняття для учнів школи з презентацією правил роздільного збору відходів. На допомогу екоекспертам будуть долучені волонтери з числа працівників обленерго.

Наразі відбулася зустріч з персоналом навчального закладу з презентацією проекту та ознайомленням з правилами сортування відходів, розумінням важливості формування у дітей екологічно свідомої поведінки.

«Наша мета - через просвітницьку екологічну роботу з дітьми та практичну допомогу школам із вивезення вторинної сировини наблизити місто Івано-Франківськ до європейських стандартів поводження з побутовими відходами, - розповідає координатор проекту Юлія Гапей. - Забираючи відсортоване сміття у школах Івано-Франківська, ми хочемо зменшувати навантаження на місцевий полігон по захороненню відходів та зберігати природні ресурси. Через партнерства та волонтерську роботу - вдосконалювати процес сортування відходів на нашому підприємстві, підвищувати рівень екосвідомості працівників компанії та містян загалом».

При успішній реалізації цей досвід буде поширений на сусідні школи (середні та старші класи). У перспективі – залучення партнерів для масштабування на всі освітні заклади міста.

 

Інформаційна довідка:

SortSmart (Сорт Смарт) – ініціатива в Івано-Франківську, основна мета якої – зменшити негативний вплив на довкілля, дотримуючись принципів сталого розвитку. Активісти збирають відсортоване сміття у компаній та населення.

Цінність CортCмарт - давати можливість бізнесу будь-якого рівня бути соціально-відповідальним у сфері поводження з ТПВ та свідомого споживання.

Сортувальна станція CортCмарт працює у дворі позаду жіночої консультації на вул. Січових Стрільців-Коновальця (вівторок та п’ятниця 12:00-18:00).

Послуга – вивезення вторсировини з офісів (для подальшої переробки) з частотою в залежності від потреб клієнта. Клієнт сплачує за послугу згідно абонплати/пакету послуг. Додаткова інформація та консультація щодо цих та інших питань на сайті: sortsmart.com.ua/

«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків
«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків
«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків
«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків
«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків
«Зелена ТУСА» від прикарпатських енергетиків