Logo mob
Особистий кабінет

14.03.2022

Прикарпатські енергетики дякують  своїм патріотичним клієнтам сьогодні  і вірять у їхню клієнтську свідомість завтра

Енергетики дякують кожному, хто у цей надскладний час відклав свої переживання і турботи і знайшов кілька вільних хвилин  для вчасної подачі  показів лічильника. Понад 48 тисяч клієнтів подали покази лічильника через VIBER-бот, понад 29 тисяч – через кол-центр, та 28 600 клієнтів скористалися можливістю подати показ лічильника через Персональний кабінет.

 

«Ми до сліз вражені супер відповідальністю наших людей, - розповідає Наталя Пазюк, директор з питань обслуговування клієнтів. Чесно, коли 28 лютого ранком диспетчер кол-центру прийняв телефонний дзвінок, він думав, що це буде звернення про вимкнення…Яке було його здивування, коли він почув голос старшої жінки, яка хотіла подати показ лічильника. Далі були інші дзвінки. За зміну доводилось приймати до шести тисяч дзвінків. І це вражає, бо  кожен дзвінок, кожен поданий показник -  це не лише чиясь звичка, обов’язок та відповідальність. Для нас, енергетиків, це більше - це розуміння кожного його особистого внеску до стабільної роботи нашої української енергосистеми, за що щире ДЯКУЄМО нашим патріотичним споживачам!».

Сьогодні кожен громадянин - гвинтик, який дозволяє економіці держави працювати на перемогу. Адже війна руйнує не тільки будівлі, але й економіку. Будівлі ми обов’язково відбудуємо, а економіку відбудувати буде складніше, тому зараз ми маємо зробити усе, щоб якнайменше вона зазнала руйнувань. Фінансові експерти нагадують, що важливе економічне правило під час війни – гроші повинні працювати на державу. Кошти повинні обертатися. Тому важливо замовляти випічку у знайомої, як ми це робили до війни, записатися на стрижку, купувати продукти у тому ж магазинчику, де ми це робили раніше, заплатити за заняття з англійської, заплатити за квартиру, оплатити комунальні послуги, зокрема, вчасно подати показник і заплатити за спожиту електроенергію. Це і буде наша підтримка української економіки.

У найближчі декілька днів очікується синхронізації енергосистеми України з енергетичною мережею континентальної Європи. Для цього дуже важливо, щоб усі ланки енергетичної галузі працювали стабільно. Зараз дуже важливо, щоб не зупинялося виробництво електроенергії, бо світло потрібно в лікарнях, в будинках, на блок- постах, для роботи інтернету та зв’язку, функціонування сфери обслуговування та підприємств. «Прикарпаттяобленерго», як і всі інші оператори системи розподілу (обленерго), працює на забезпечення електроенергією області. Зараз мережі області працюють стабільно. Але електроенергія - це також продукт, який має властивість закінчуватися, тому зменшувати її виробництво є неприпустимим. А для її виробітку, закупівлі палива для станцій, негайного і невідкладного ремонту мереж, які зазнають пошкодження в результаті обстрілів та диверсій, потрібні кошти. Тому сьогодні як ніколи дуже важливо вчасно розрахуватися за спожиту електроенергію. Це і буде внесок кожного у  закупівлю енергоносіїв для виробництва світла для всієї України, особливо для тих регіонів, які без  електроенергії вже не один день.