Logo mob
Особистий кабінет

29.03.2022

Введено порядок приєднання до електромереж під час воєнного стану

НКРЕКП спростила процедуру приєднання до електричних мереж низки об'єктів з урахуванням їхньої пріоритетності та стратегічної важливості для держави на період військового стану.

Як підключити електроенергію в новозбудованому будинку або збільшити існуючу потужність до використання під час воєнного стану?

  1. Крок – Замовнику необхідно звернутись в Центр обслуговування клієнтів за місцем розташування Вашої електроустановки.  Подати заяву на тимчасове  приєднання та заяву на влаштування вузла обліку з  переліком таких документів:

 

1) для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців: копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР), або копія довідки/виписки з ЄДР, для фізичних осіб: копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків;

2) належним чином оформлений документ, що посвідчує право на представництво інтересів особи у випадку подання заяви представником;

3) копія документа, що підтверджує право власності чи користування об'єктом нерухомого майна;

4) лист суб'єкта господарювання про згоду приєднати електроустановки замовника до власних електричних мереж у рахунок тимчасового зменшення величини договірної потужності споживання за договором про надання послуг з розподілу електричної енергії та технічні вимоги та/або вихідні дані, отримані від суб'єкта господарювання (у разі приєднання електроустановок замовника до електричних мереж суб'єкта господарювання);

5) графічні матеріали у довільній формі із зазначенням місця розташування об'єкта (об'єктів) замовника, земельної ділянки замовника та прогнозованої точки приєднання (для об'єктів, що приєднуються до електричних мереж уперше);

6) довідка військової адміністрації, що підтверджує використання об'єкта для тимчасового розміщення переміщених (евакуйованих) осіб з метою їх тимчасового проживання в модульних містечках, та для задоволення потреб підприємств із сфери управління Мінстратегпрому та Мінекономіки, а також підприємств Державного концерну "Укроборонпром", які залучені до виконання мобілізаційного завдання, Збройних Сил України, інших військових формувань України, правоохоронних органів і сил цивільного захисту (у разі наявності) із зазначенням у ній функціонального призначення об'єкта, що планується тимчасово приєднати до електричних мереж, а також обґрунтувань доцільності надання послуги з тимчасового приєднання такого об'єкта першочергово, у пріоритетному порядку та безкоштовно.

Термін виконання -  10 календарних днів (у випадку використання об’єкта замовника виконують мобілізаційне завдання за укладеними договорами, Збройних Сил України, інших військових формувань України, правоохоронних органів і сил цивільного захисту – 2 календарні дні, за умови надання замовником довідки військової адміністрації, що підтверджує використання об’єкта для задоволення потреб підприємств із сфери управління Мінстратегпрому та Мінекономіки, а також підприємств Державного концерну «Укробронпром», які залучені до виконання мобілізаційного завдання ).

2 Крок - Самостійно розробити та погодити в АТ «Прикарпаттяобленерго» проектно-технічну документацію на електропостачання об’єкта.

Термін погодження – 10 календарних днів

 

  1. Крок -  Після виконання будівельно-монтажних робіт згідно технічних умов та влаштування вузла комерційного обліку електричної енергії, звернутись в Центр обслуговування клієнтів з письмовим повідомленням про факт виконання технічних умов на тимчасове приєднання.  

     

 

Після проведення технічної перевірки  Замовник  отримує Договорів про надання послуг з розподілу електричної енергії та пише заяву на підключення. Зверніть увагу, що термін дії Договору споживача на надання послуги з розподілу - «шість місяців після припинення чи скасування воєнного стану».

 Термін виконання - протягом 2 календарних днів, здійснюється підключення електроустановок замовника до електричної мережі з власником таких мереж.

З вказаною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті НКРЕКП за посиланням: https://www.nerc.gov.ua

Детальна інформація за телефоном:  (0342)-59-41-06