Logo mob
Особистий кабінет

13 Червня 2024, 15:30

Обережно, шахраї! Енергетики закликають довіряти лише офіційним каналам

Останнім часом в мережі поширюється фейкова інформація з неправдивими графіками погодинних вимкнень, зокрема, під логотипом НЕК «Укренерго». У зв’язку з цим, енергетики просять споживачів перевірити канали, на які вони підписані, щоб уникнути недостовірностей чи маніпуляцій.

Як повідомили в «Укренерго», нещодавно були зафіксовані випадки, коли зловмисники розсилали неправдиві повідомлення нібито з новими графіками вимкнень. У такий нечесний спосіб вони намагаються збільшити аудиторію своїх телеграм-каналів.

«Шахраї, публікуючи відверто неправдиві повідомлення про відключення, таким нечесним способом збільшують аудиторію своїх телеграм-каналів», - йдеться у повідомленні компанії.

Схожі схеми для збільшення аудиторії використовують і прикарпатські телеграм-канали. Щоб не бути введеними в оману, рекомендуємо підписатися та слідкувати за сторінками АТ «Прикарпаттяобленерго»:


1. Сайт компанії: https://oe.if.ua/uk. На сайті компанії можна отримати всю інформацію про діяльність компанії: про планові та аварійні вимкнення (кнопка «Немає світла»), про вимкнення за графіками та черги вимкнень (кнопка «Графіки аварійних вимкнень), відповіді на найпопулярніші питання (кнопки «Клієнтам» - «Питання»-«відповіді») тощо. Актуальні новини компанії можна почитати під кнопкою «Новини», а подати показник – під одноіменною кнопкою.

2. Сторінка компанії у Facebook: https://www.facebook.com/oe.if.ua. Сюди інформація від енергетиків потрапляє в першу чергу: все про сервіси, оперативна інформація, новини та нагадування.

3. Інформаційні канали у Viber (http://surl.li/gpxos) та Telegram (https://t.me/prykarpattyaoblenergo_official). Канали створені для поширення оперативних оголошень та цікавої пізнавальної інформації, для тих, хто читає новини у соцмережах.