Меню

Керівництво

Керівництво АТ «Прикарпаттяобленерго»

Big buben2014

Бубен

Олександр Олександрович
Голова Правління

Дата народження: 05.01.1971

Місце народження: м. Гродно, республіка Білорусь

Освіта

  • Кіровоградське вище льотне училище цивільної авіації;
  • Рівень МВА в Міжнародному інституті менеджементу, м. Київ.

Входить до числа найкращих топ-менеджерів країни. Вважає, що для досягнення успіху потрібно мислити стратегічно, багато працювати над собою, вчитися та дбати про навчання і ріст власної команди. Ніколи не втрачає нагоди навчитися чомусь досі невідомому. Вірить, що власну долю людина обирає і творить сама: власними думками, прагненнями, діями та постійною роботою над собою.

Цінує дружбу та родинні стосунки, разом з дружиною виховує трьох діток. Вважає, якщо людина живе у мирі та злагоді з собою та оточуючим світом, вона обов’язково реалізується. В оточуючих поважає самодостатність, впевненість та відповідальність.

Отримує задоволення від якісної музики, різної за стилем та напрямом – музичні уподобання змінюються в залежності від настрою. Багато читає. Цікавиться мистецтвом, колекціонує живопис та яскраві враження від поїздок та зустрічей з неординарними людьми.

Не уявляє свого життя без спорту та активного відпочинку – любить футбол і екстремальне катання на квадроциклах, захоплюється мотоциклами. Був ініціатором та організатором, а тепер і президентом великого успішного футзального клубу (НФК «Ураган»), який без перебільшення є візитівкою Івано-Франківська і краю.

Наглядова рада

Голова Наглядової ради - Cагура Олександр Вікторович

  • Троїцька Тамара Миколаївна
  • Овчиннікова Марина Вікторівна
  • Осіпова Ольга Юріївна
Контакти