Меню

Будемо знайомі!

Акціонерне товариство "Прикарпаттяобленерго"!
#

Основна діяльність

АТ «Прикарпаттяобленерго» здійснює розподіл електроенергії електромережами споживачам на території Івано-Франківської області.

Мережеве господарство

26255,2 км повітряних та кабельних ліній
6723 трансформаторних підстанцій
За рік через електромережі АТ "Прикарпаттяобленерго" передається близько 2 млрд. 665 млн. 488 тис. кіловат-годин електроенергії. Територія ліцензованої діяльності - 13,9 тис. кв. км.

Чисельність працівників

Загальна чисельність працівників налічує понад 3 тисяч чоловік. З них – понад 2 тисячі з вищою та неповною вищою освітою, близько тисячі – молоді спеціалісти віком до 30 років. На підприємстві також працюють цілі династії енергетиків, для яких робота у компанії є родинною справою.

Організаційна структура компанії

  • Вищий орган акціонерного товариства - Загальні збори акціонерів.
  • Органи управління та контролю - Наглядова рада, Ревізійна комісія.
  • Виконавчий орган товариства – Правління, яке очолює Голова Правління.

АТ «Прикарпаттяобленерго» - це мережа з 7  філій  та центральним офісом в Івано-Франківську.

Місія компанії

Професійною командою енергетиків-однодумців нести світло в кожну оселю, забезпечувати затишні умови життя та сприятливі умови ведення бізнесу на Прикарпатті, гарантувати стабільне зростання добробуту співробітників і акціонерів компанії.

Досягнення компанії

АТ «Прикарпаттяобленерго» - єдина енергорозподільча компанія, яка працює за Стратегічним планом розвитку, прописаним своїми фахівцями.

Один з найбільших платників податків в області.
За 10 років сплата податку на прибуток зросла у 12 разів.

Одна з перших енергетичних компаній України, яка в 2008 році успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність вимогам міжнародних стандартів якості ISO серії 90001:2008.

В 2011 році система менеджменту охорони праці також була сертифікована і відповідає вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007.

2011 року розпочав роботу Центр обслуговування викликів. Центр обслуговує телефонні звернення клієнтів за принципом 24/7/365.

 

Працівники підприємства об’єднані в обласній організації Незалежної галузевої профспілки енергетиків України.

 


Філософія року та іміджева продукція

У 2021 рік АТ «Прикарпаттяобленерго» вступає під девізом «Радій простому! Живи здорово!».

Ідея: відділ інформаційної політики компанії.            

Дизайн: відділ інформаційної політики компанії.      

Поліграфія: «Галицька видавнича спілка» (м. Львів).             

Тема: «Радій простому! Живи здорово!»

Філософія року: У кожному дні є моменти для щастя. Інколи ми їх не помічаємо, бо дивимося в далечінь, будуємо плани на перспективу, хоча щастя завжди поруч – на відстані витягнутої руки. Щастя – бачити хороше в дрібницях, мислити позитивно та смакувати кожен момент радості.  Для щастя потрібно не так і багато. Саме на цьому покликана наголосити цьогорічна іміджева продукція.

Особливості.

До традиційного набору іміджевої продукції компанії у цьому році увійшли календарі у трьох форматах: настінний квартальний, настільний та кишеньковий, а також eco-friendly записник, ручка та пакет.

В цьогорічній колекції переважають теплі сонячні відтінки: жовтий та помаранчевий.  Символом-логотипом філософії року обленерго є лампочка з квітами, що стане нагадуванням про те, що щастя можна виростити всередині себе.

Деталі.


Настінний календар поквартального формату – центральний  елемент іміджевої продукції. За задумом, цей календар повинен щомісяця надихати на прості, буденні радощі. Дванадцять місяців – дванадцять практичних порад, виконання яких підійме дух, подарує хороший настрій без особливих зусиль. Календарі підсилені яскравою візуалізацією, яка налаштовуватиме на оптимізм.

Інтер’єр офісного столу доповнить настільний календар-гірка на пружині. Календар зручний у використанні для планування та звітності, оскільки на одній сторінці є відразу три місяці: попередній, поточний та наступний. Такий календар допомагає з легкістю систематизувати свій час, а також розвиває пунктуальність.

Компактний кишеньковий календар з символікою року підприємства дозволить займатися плануванням будь-де. Завдяки невеликому розміру, його зручно носити при собі. Достатньо вкласти його в гаманець, і він завжди буде з вами.

Пакет, ручка та записник з вторинно перероблених матеріалів теж мають символічне значення, адже щастя може бути простим, невитратним, невибагливим та дбайливим. Використовуючи eco-friendly матеріали, ми бережемо довкілля, яке саме по собі наповнене джерелами натхнення, здоров’я, душевної рівноваги та краси.

Тому, «Радій простому! Живи здорово!», адже це прекрасно!

 

 

Слово Голови Правління

Радій простому! Живи здорово!

 

 

Пандемія внесла зміни у наше звичне життя та виробничі процеси. Нам довелось адаптовуватись до турбулентності та викликів – від чогось відмовлятись, щось переносити, переглядати, переоцінювати, опановувати нову та переосмислювати старе. Проте, пандемія навчила нас цінувати свій мікросвіт: родину, здоров’я, друзів, роботу, прогулянки, рукостискання, обійми. Все це – забуте і віднайдене нами щастя.

Велике щастя – бачити хороше в дрібницях.

Варто вчитися бачити більше, смакувати кожну мить. Всі прагнуть щасливого життя, а щастя – це спокій розуму. Позитивні думки дають сили, впевненість, відкривають зачинені двері. Варто мислити позитивно, щоб жити здорово.

Тому, в новому робочому році бажаю всім радіти дрібницям, але чекати неймовірного.

 

Олександр Бубен

Голова правління АТ “Прикарпаттяобленерго”
Олександр Бубен

Історія компанії

Навесні 1928 року в Станиславові (Івано-Франківську) розпочалося спорудження загальноміської електростанції. Це був перший крок до створення попередниці АТ ”Прикарпаттяобленерго” - обласної електропостачальної компанії.
#

16 серпня 1930 року Станиславська електростанція вперше видала промисловий струм і почала стабільно працювати. Електростанція була дизельною і мала сумарну потужність 1008 кВт. Згодом, ще до початку війни, її потужність зросла до 3008 кВт за рахунок встановлення парових турбін.

До кінця 1931 року кількість споживачів Станиславської електростанції сягнула 4000. Розвиток електроенергетики в області зупинила ІІ світова війна. Німецькі військові демонтували і вивезли до Німеччини близько 70% обладнання Станиславської електростанції. Під час ведення бойових дій було пошкоджено сотні кілометрів кабельних ліній електропередач.

Після війни проводилися реконструкції та будівництво нових об'єктів. Результатом інтенсивної розбудови стало п'ятикратне в порівнянні з довоєнною зростання потужності Станиславської електростанції на початку 60-х.

В 1973 році електростанція перестала існувати як самостійне підприємство. Її було приєднано на правах цеху до Івано-Франківського підприємства електричних мереж. Через п'ять років, у 1978 році ці дві структури об'єдналися з обласним підприємством сільських електромереж, отримавши назву - обласне підприємство електричних мереж. З такою назвою підприємство проіснувало до 1995 року.
 

Перша міська електростанція – попередник всіх енергетичних структур області, які в процесі злиття в кінцевому варіанті стали називатися АТ «Прикарпаттяобленерго».

В 2001 році в компанії завершена розробка нового фірмового стилю, логотипу та корпоративної кольорової гами.

В 2002 році за рішенням Спостережної Ради на посаду голови Правління компанії призначено Олександра Бубена.

У 2005 році працівниками була розроблена місія компанії.

Дізнайтися більше про минуле і сьогодення прикарпатської енергетики можна в музеї історії електрифікації Прикарпаття.

Корпоративний музей

Музей історії електрифікації Прикарпаття було відкрито в Івано-Франківську у серпні 2010 року у рамках відзначення 80-річчя з часу заснування АТ «Прикарпаттяобленерго». Адже саме 16 серпня 1930 року розпочала свою роботу попередниця підприємства Станиславівська електростанція.
#

Музей розташувався у новому адмінкорпусі за тією ж адресою, де колись функціонувала міська електрівня (сучасна вулиця Індустріальна, 34).

Корпоративний музей створено з метою дослідження історії підприємства, збереження цінних експонатів та утвердження високого іміджу АТ «Прикарпаттяобленерго» через просвітницьку роботу.

Експозиція музею поділяється на дві тематичні частини, що підкреслюється особливостями дизайну приміщення тощо. Одна частина, оформлена у стилі ретро, розкриває історію поширення електроенергії на Прикарпатті. Інша, виконана у новітньому стилі - розповідає про сучасні досягнення підприємства. У музеї зберігаються документи, фотографії, нагороди та інші відзнаки різних років, експонати раритетного та сучасного обладнання, які демонструють розвиток електроенергетики краю.

Відвідувачі з першої ж миті перебування в музеї занурюються в особливу атмосферу минувшини. В першу чергу цьому сприяє великий макет залізничного вокзалу Івано-Франківська, де у 1897 році вперше було ввімкнено перше в місті електроосвітлення.

Експозиція цієї частини розповідає також про інші електрифіковані будівлі міста початку ХІХ століття, перші електричні ліфти, вуличне освітлення та інші факти ранньої електрифікації Прикарпаття. У музеї можна побачити зразки побутових електричних приладів різних років минулого століття.

#

Цікавою для відвідувачів є також експозиція, присвячена винахідникам у сфері електротехніки. А на виставці лічильників електроенергії можна простежити розвиток такої галузі електроенергетики, як виробництво лічильників. У колекції зібрані прилади, які виготовлені в різні часи у різних країнах Європи.

Історію підприємства розкривають чотири стенди, що відтворюють основні події за період з 1930 до 2010 року – від налагодження роботи Станиславівської електростанції до часів корпоратизації та приватизації компанії, а також стенди про керівників підприємства та енергетичні династії.

Для створення стендів і вітражів, вітрин та макетів використані найсучасніші матеріали і технології. По завершенні екскурсії кожен бажаючий може пройти своєрідний тест на великому моніторі з інтерактивною плівкою.

Корпоративний музей – це не тільки осередок історичної спадщини, але й центр сучасного культурного життя компанії, який сприяє популяризації професії енергетика.

Замовити групові екскурсії на 10 чоловік у музей можна за телефоном:(0342) 59-42-64.

Атрибути компанії

Місія АТ «Прикарпаттяобленерго»: професійною командою енергетиків-однодумців нести світло в кожну оселю, забезпечувати затишні умови життя та сприятливі умови ведення бізнесу на Прикарпатті, гарантувати стабільне зростання добробуту співробітників і акціонерів
#

Професійна команда - висококваліфіковані працівники, очолювані командою лідерів, які володіють спеціальними знаннями та навиками в галузі енергетики.

Енергетики-однодумці - колектив фахівців зі спільними поглядами та переконаннями, який робить одну справу та відстоює інтереси підприємства.

Забезпечувати затишні умови життя та сприятливі умови ведення бізнесу - задовольняти потреби споживача в електричній енергії для функціонування енергетичного обладнання в кожній домівці та для здійснення господарської діяльності на Прикарпатті.

Гарантія стабільного зростання добробуту співробітників - постійне збільшення доходів, що є запорукою злагоди і спокою в сім'ї та впевненості в майбутньому кожного співробітника.

Гарантія стабільного зростання добробуту акціонерів компанії - зростання доходів акціонерів через виплату дивідендів та збільшення вартості акцій.

Цінності АТ «Прикарпаттяобленерго»:

  • Висока культура обслуговування клієнта.
  • Порядність та відкритість з партнерами.
  • Патріотизм у ставленні до компанії та колективу.
  • Високопрофесійність, цілеспрямованість, принциповість.
  • Новаторство, творчість, ініціативність – основа успіху кожного працівника та підприємства в цілому.
  • Життя, здоров’я та добробут.
  • Команда однодумців, яка спільними зусиллями досягає поставленої мети.

Гімн Компанії

Слова експедитора ВМТП Миколи Жекала
Музика О.Уницького

Прикарпаттяобленерго, честь тобі і слава,
Ти несеш на своїх струнах світло для держави.
Тобі раді міста й села, гори і долини.
Україні вірно служиш кожної хвилини.

Твої люди – Прометея вірнії нащадки
Несуть радість, творять славу на землі Карпатській.
І у холод, і у спеку для усіх працюють,
Щоб зробить життя яскравим, уперед крокують.

З нами завжди світліше!
Перетворимо життя на краще.
І не шукай собі інше,
Бо з нами завжди світліше!
З нами завжди світліше!

Тож розправим плечі, друзі, славні трударі.
Енергетики в пошані всюди на землі.
Тож піднімемо наш прапор, хай осяє світ
Тож піднімемо наш прапор, хай осяє світ

З нами завжди світліше!
Перетворимо життя на краще.
І не шукай собі інше,
Бо з нами завжди світліше!
З нами завжди світліше!

Контакти