в черзі 0
Меню

29.10.2020

Шановні споживачі АТ «Прикарпаттяобленерго!

Нагадуємо, що у зв’язку із карантинними обмеженнями, для зручності та безпеки своїх клієнтів та персоналу. Від тепер ряд заяв в компанію можна подати за допомогою додатку Viber за номером Вайбер (067) 850 40 20 .

 

Звертаємо Вашу увагу, що можливість приймати дзвінки на цей номер телефону не передбачена, тому сервіс прийматиме лише заяви.

Заяву протягом дня опрацьовуватимуть спеціалісти компанії і, в залежності від поданої заяви, нададуть зворотну відповідь на номер телефону, з якого буде подана заява.

 

Які заяви можна подати через Viber?

Дистанційно, через сервіс Viber можна подати:

  1. Заяву на повторне підключення юридичних осіб, які були відключені за заборгованість за розподіл або перетікання реактивної енергії (при умові повного погашення боргу).
  2. Заява на видачу паперового примірника Договору на розподіл,  для діючих споживачів.
  3. Заява на видачу паспорту точки розподілу,  для діючих споживачів.
  4. Заява про розірвання Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії.
  5. Заява на проведення позачергової технічної перевірки приладу обліку, а саме: електротермічного ушкодження лічильника; механічного пошкодження корпусу лічильника/корпусу КДЕ; експертизи приладу обліку; перенесення лічильна на фасад будинку/виконання робіт з перенесенн; несправності / пошкодження приладу обліку.
  6. Заява на параметризацію приладу обліку (програмування).
  7. Заява на підключення електроустановок споживача до електричних мереж, для побутових замовників.

Де взяти форми та зразки заяв?

Завантажити форми та зразки заяв можна на сайті АТ «Прикарпаттяобленерго» за шляхом доступу «Меню» - розділ «Споживачам», «Зразки заяв для замовлення розподільчих послуг» (7 вкладка розділу «Споживачам») або за посиланням: https://cutt.ly/BfyiwbW.

Завантажити зразок у форматі «.docx» можна натиснувши на назву заяви.

Зверніть увагу, що заяви слід заповнювати від руки, розбірливим почерком або власноруч написати заяву за зразком.

Куди саме надсилати заповнені заяви?

Чіткі фото або скан-копії документів треба надіслати у сервісі Viber на номер телефону: (067) 850 40 20.

Що стосуєься заяв на надання інших послуг (не вказаних вище в переліку), то вони приймаються лише у звичному форматі – через очне обслуговування чи скриньки ЦОК.

Енергетики радять надавати перевагу дистанційним способам вирішення питань з розподілу електричної енергії, особливо під час карантинних обмежень. АТ «Прикарпаттяобленерго» дбає про доступність, безпечність, зручність та оперативність онлайн сервісів для своїх клієнтів, тому ви сміливо можете користуватися послугами компанії, не залишаючи дім.

Контакти