в черзі 0
Меню

23.02.2021

Звітувати за споживання електроенергії тепер ще зручніше.

Юридичні особи Богородчанського, Городенківського, Тлумацького, Снятинського та Долинського районів відтепер можуть подавати показники за спожиту електроенергію через кол-центр.

Подати показники юридичні споживачі цих районів можуть за номером телефону +38 (068) 850 40 20 в робочі дні з 08:00 до 18:00, в суботу з 09:00 до 13:00. Показник може подати юридичний споживач,  у якого  договір на розподіл електричної енергії укладений на один об’єкт (один прилад обліку). Період подання показників споживання електроенергії триває з 20 лютого по 1 березня включно, а прийнятий показник для юридичних осіб цих районів буде зарахований тією датою, якою він поданий.
 

Сервіс подання юридичними особами показників через кол-центр на етапі пробного проекту енергетики запустили у січні 2021 року. Сервіс виявився успішним – сотні власників бізнесу подали покази лічильника у телефонному режимі. Тому, в лютому цю можливість розширили ще на чотири райони.


«Раніше, щоб прозвітувати про спожиту електроенергію, представнику приватного підприємства доводилось іти до спеціалістів Центру обслуговування клієнтів та вистояти чергу, – розповідає директор з питань обслуговування клієнтів обленерго Наталя Пазюк. – Тепер прозвітувати можна буде в режимі телефонного дзвінка, всього за кілька хвилин, з економією часу на дорогу в ЦОК. Ми очікуємо, що з кожним місяцем користувачів сервісу ставатиме все більше, адже це значно простіше, ніж звітувати у ЦОК. Тому щомісяця, поступово, послуга розширюватиметься на юридичних осіб і решти районів області».

Нагадаємо, ще одним дистанційним способом передання показників юридичними особами є Персональний кабінет АТ «Прикарпаттяобленерго» (https://my.oe.if.ua/), де можна зручно керувати усіма обліковими рахунками.

 

Контакти