Для АТ «Прикарпаттяобленерго» корпоративна соціальна відповідальність – це щоденна добровільна робота компанії, спрямована на взаємодію з усіма заінтересованими сторонами задля розвитку довірливих відносин.
У 2011 році у компанії розроблено та затверджено «Політику з корпоративної соціальної відповідальності».
5 ключових прагнень компанії з КСВ:
АТ «Прикарпаттяобленерго» - частина громади, для якої щоденно працює.
Основною діяльність АТ «Прикарпаттяобленерго» є передача та постачання електроенергії споживачам області. Тому компанія завжди вважає себе частинкою громади краю, розуміючи важливість своєї роботи і відповідальність за те, щоб в оселях кожного було світло.
Будучи клієнтоорієнтованою та соціально-відповідальною компанією «Прикарпаттяобленерго» вже протягом багатьох років здійснює соціальні інвестиції в розвиток громади. Бути кращою компанією для громади Івано-Франківщини – це одне із соціально відповідальних прагнень компанії.
Енергетики є відповідальними до своїх клієнтів, працівників, партнерів. Підтвердженням цьому – щоденна праця та конкретні добрі справи і соціальні починання.
Соціальна відповідальність підприємства – це постійна благодійна підтримка інтернатів, популяризація дитячої електробезпеки в освітніх закладах міста волонтерами компанії, вдосконалення у сфері обслуговування та клієнтоорієнтованості, впровадження зручних сервісів для споживачів.
А ще АТ «Прикарпаттяобленерго» з року в рік дотримується соціальних зобов’язань перед громадою міста і краю, сплачуючи своєчасно і в повному обсязі податки до бюджетів усіх рівнів.
Соціально відповідальні прагнення і принципи АТ «Прикарпаттяобленерго» та їх дотримання у повсякденному житті, роблять компанію самодостатньою та успішною.
АТ «Прикарпаттяобленерго» рухається вперед. Росте. Розвивається. Але важливо, що робить це – відповідально.
Широко анонсовану екологічну акцію з висадки дерев в освітніх закладах Івано-Франківська АТ «Прикарпаттяобленерго» провело завчасно, без залучення школярів та волонтерів з числа працівників. Нагадаємо, подія мала відбутися з 20 по 26 березня в рамках Всеукраїнського марафону «Відновлюємо ліси разом» Міністерства енергетики та захисту довкілля спільно з Державним агентством лісових ресурсів.
Енергетики розповіли, як енергії чотирьох стихій поєднаються в одну композицію на фасаді розвантажувальної підстанції в сквері Міцкевича.
Не зважаючи на постійні попередження, заборони та застереження рятувальників ДСНС, енергетиків, екологів та поліції, мешканці міста та області масово спалюють суху траву, листя та сміття на полях та приватних ділянках. Восени, під час сезонних польових робіт, проблема стає особливо гострою. Господарі ділянок позбавляються сухостою застарілим та небезпечним способом – його підпалюють. Вогонь нерідко залишають без нагляду, створюючи загрозу для людей, тварин, сусідніх будівель та ліній електропередач. В обленерго наголошують – підпали трави є недоцільними, незаконними та дуже небезпечними.
Щороку від ураження струмом в Україні гине близько 1500 людей. Небезпека ураження струмом може чекати людину як вдома, так і на вулиці. Виявити пошкоджений або оголений провід, що знаходиться під напругою дуже важко – ні за звуком, ні за запахом, ні візуально провід під напругою не відрізняється від того, який не заживлений у мережі. Тому, життєвонеобхідно пам’ятати правила електробезпеки, щоб уникнути травматизму. Але що робити, якщо людина уже потрапила під дію струму? За словами спеціалістів на те, щоб врятувати людину, яку ударило струмом, є всього 4 хвилини. Енергетики розповіли як допомогти потерпілому та не постраждати самому.
В суботу, 15 червня, АТ «Прикарпаттяобленерго» представлятиме професію енергетика на національному мандрівному профорієнтаційному проекті «Місто професій».
76014, Україна
м. Івано-Франківськ
вул. Індустріальна, 34
тел:(0342) 59-42-64